SOUTĚŽ: žáci: v neděli 12.5. v 7:30. HLM Dobroslavice
SOUTĚŽ: žáci: ve středu 8.5. v 7:30. Okrsek Kozmice
OZNÁMENÍ: všichni: v sobotu 4.5. v 15:30. Mše sv. v kapli ke cti sv. Floriána.

Ve středu 8.5. organizují hasiči sběr železného šrotu od 8:00 hodin
Železný šrot připravte před své pozemky.

Soutěž Závada a Štěpánkovice

muži
- 26.8.2012

Závada:

Na dnešní den se nás sešlo opravdu hodně. Prakticky všichni aktivní soutěžící muži + dorost. Měl jsem tedy v plánu alespoň jednou v životě poskládat 2 družstva. Při registraci v Závadě se uvolnilo 4. místo, a tak jsme exhibici obou našich týmů odložili až na Štěpánkovice.
Při samotném závodě jsem věděl, že to natrénovanému „zadku“ s naší novou vychytávkou klapne. I přes zatopenou zdechající mašinu se Tomovi se spožděním podařilo vodu vyhnat vpřed. Kdo však neměl natrénováno byl rozdělovač Jirka s proudařem Markem. Proudař nestíhal doběhnout a ani si cestou zapojit proudnici. Snaha proudaře zapojit proudnici i přes vyvěrající vodu vešla v niveč, neboť rozdělovači to bylo jedno. Ten byl zaneprázdněn sledováním svých fanynek.

Štěpánkovice:

I když jsme v Závadě běželi 4., kvůli špatné náladě řidiče Martina jsme ze Závady odjeli až po odběhnutí žen z Plesné (~11.st.místa) + nějaký čas nutný k jejich doprovodu k autu našim šoférem. Do Štěpánkovic jsme tak přijeli při běhu předposledního družstva. Do této soutěže Opavské okresní ligy s jednotným strojem jsme se již nemohli přihlásit.

Za to, že jsme vytopili „předek“, „nenechal“ jsem hned ze Závady družstvo jet na Dožínky a že jsme na soutěž do Štěpánkovic přijeli pozdě, dlužím každému z týmu:
  • 5x kofolu nebo pivo
  • 1x závadský hamburger
  • 4x po půlce
  • 2 litry Finské
  • a 1200Kč za zbytečně projetou naftu do Štěpánkovic
  • Je toho asi více, ale na všechno jsem říkal, že není problém, všechno koupím a dobrovolně půjdu na věž pověsit hadice (jako každý trénink, požár i soutěž).
PS: Omlouváme se za případné problémy družstvům, které se časem štěpánkovické soutěže řídily naším kalendářem, neboť někde nastala chyba a jejich soutěž začínala o hodinu dříve.