SOUTĚŽ: žáci: v neděli 12.5. v 7:30. HLM Dobroslavice
SOUTĚŽ: žáci: ve středu 8.5. v 7:30. Okrsek Kozmice
OZNÁMENÍ: všichni: v sobotu 4.5. v 15:30. Mše sv. v kapli ke cti sv. Floriána.

Ve středu 8.5. organizují hasiči sběr železného šrotu od 8:00 hodin
Železný šrot připravte před své pozemky.

5.kolo Hlučínské ligy mládeže - Hať

žáci
- 23.6.2012

Tato soutěž probíhala v Hati za pěkného slunečného počasí a přijelo se zde přímo z Kylešovic. Jako všude proběhl nástup a porada velitelů a zatím se zdálo, že to bude v pohodě, jelikož bylo naběhnuto na dobrou příčku v Hlučínské lize, toto kolo bylo poslední, a tak šlo o vše. Začalo se štafetou dvojic. Tam zvládlo naše první družstvo zaběhnout 1. místo s časem 1:06.74 , druhé družstvo už bohužel tak dobře nedopadlo.
Střelba, toto slovo bylo číslem dvě, a tak se na to šlo. Střelba dopadla v celku dobře. Pak přišel konečně útok. „Děcka“ byly nervózní, jelikož byly nástříkové terče, už jak se chystaly na základně bylo vidět že je hodně uzlů na hadicích a jak se vystartovalo, tak uzly trochu útok zbrzdily a naštěstí nikdo neměl žádný problém a terče se sestřelily v čase 33,857s a skončily na pátém místě. Celkově se dopadlo hodně dobře. Haťskou soutěž ukončily na 3. místě a celkově Hlučínskou ligu na 4. místě.

Autor: Marek Hanel