SOUTĚŽ: žáci: v neděli 12.5. v 7:30. HLM Dobroslavice
SOUTĚŽ: žáci: ve středu 8.5. v 7:30. Okrsek Kozmice
OZNÁMENÍ: všichni: v sobotu 4.5. v 15:30. Mše sv. v kapli ke cti sv. Floriána.

Ve středu 8.5. organizují hasiči sběr železného šrotu od 8:00 hodin
Železný šrot připravte před své pozemky.
Kategorie: Novinky, Požární sport

Obhajoba III. výkonnostní třídy na Globus CUPu

Podařilo se nám obhájit III. výkonnostní třídu v běhu na 60 metrů s překážkami.

Již tomu bude rok, co Marek Dudek získal poprvé třetí výkonnostní třídu na soutěži u opavského Globusu. Letos jsme na Globus CUP zavítali znovu a podařilo se mu tuto třídu obhájit. Prvním časem 15,86s si vylepšil čas z minulého roku, v druhém pokusu však zapomněl sebrat koncovku, musel se pro ni vracet a dokončil v čase 22,86s. Celkově se umístil na 9. místě.

Nebyl však jediný z našeho sboru, komu se to podařilo. I Adam Folvarczný s o něco málo horším časem tuto třídu získal. V prvním pokusu se mu sekla hadice pod seběhovou deskou z kladiny a dokončil s časem 16,14s. V druhém pokusu zaváhal na rozdělovači a pokus měl hodnotu 21,63s. Celkově se umístil na 13. místě.

Všichni zúčastnění

Mezi staršími kluky jsme měli ještě dva soutěžící. David Dudek skončil na 33. místě s časem 18,71s a Ondřej Myslivec na 34. místě s časem 18,83s. Celkem se soutěže zúčastnilo 55 starších kluků.

Na soutěž jsme vyrazili s celkem sedmi žáky - dvě holky a pět kluků. Z mladších kluků obsadil 29. místo (z 33. soutěžících) Jan Spallek s výsledným časem 31,70s.

V kategorii mladší dívky nás reprezentovaly Kristýna Křikalová a Iris Spallková. Iris dosáhla času 32,00s (26. místo) a Kristýna dosáhla času 24,33s a umístila se na 14. místě z celkových 29. soutěžících.

Dvě III. výkonnostní třídy